Karlovy Vary dosáhly na zlatý hattrick

18.08.2024 | Redakce

Na jubilejním desátém ročníku President Cupu je dobojováno, po roce znovu slaví hráči karlovarské Energie. Stříbro připadlo Ukrajině, bronz v zápase proti Spartě urvali domácí Oceláři.

ZÁPAS O DEVÁTÉ MÍSTO PRO SLOVAN

Mladíci ze švédského Rögle sice proti bratislavskému týmu zvládli smazat dvoubrankovou ztrátu, to ale nestačilo. Slovan ještě do konce úvodní části odskočil do vedení 4:2 a to už nepustil.

ZÁPAS O SEDMÉ MÍSTO S JEDNOZNAČNÝM VÝSLEDKEM

Riga do zápasu proti Salcburku vlétla jako uragán, už během úvodní třetiny nasázela Salcburku čtyři branky a utkání nakonec dovedla až ke zcela jednoznačnému výsledku 9:1.

ZÁPAS O PÁTÉ MÍSTO ZVLÁDL LÉPE HRADEC

Vítkovičtí mladíci sice měli proti svému českému soupeři dvakrát navrch, těsný náskok ale ani jednou neudrželi. Vítěznou branku Mountfieldu vstřelil v závěru druhé části Jaroslav Vondruška.

DOMÁCÍ OCELÁŘI JSOU BRONZOVÍ

Třinečtí mladíci si medaili z domácího turnaje pláchnout nenechali. V hodně vypjatém zápase proti Spartě Oceláři hned několikrát odskočili do těsného vedení a po závěrečné siréně se radovali z výhry 5:2.

KARLOVY VARY SLAVÍ HATTRICK

Finále se lámalo až ve třetí třetině, ve které Karlovy Vary během posledních osmi minut nasázely hned čtyři góly a po roce z Třince znovu odjíždějí s pohárem i zlatými medailemi. Stříbro bere Ukrajina.