ČLÁNEK

Oceláři jdou do zápasu o bronz

05.08.2023 | Redakce

Souboj o druhé místo ve skupině WERK ARENA zvládli mnohem lépe domácí Oceláři. Nad Slovanem zvítězili 4:0 i díky dvěma gólům Dominika Řípy nebo čistému kontu Davida Skácela.

Zápas č. 19  •  so 5.8.2023  •  18:30  •  Online přenos utkání
Oceláři Třinec
4:0
( 1:0, 2:0, 1:0)
Slovan Bratislava
Oceláři Třinec: Skácel (Javorek) – Byrtus, Trnka, Niemczyk, Vaněk, Kaleta, Marek, Raulič, Barteczek – Weiss, Ostřížek, Hladonik, Karas, Řípa, Hrček, Řehák, Makula, Spaskin, Vrubel, Morcinek, Richter, Švančara, Hebar
Slovan Bratislava: Hornáček (Henriquez) – Floriš, Požgay, Bereš, Ružanský, Chalmovský, Mišovič, Tomaškovič – Kadlečík, Válek, Stankovien, Trebula, Slovák, Taliga, Vida, Šurlák, Haborák, Ďurišin, Fecko, Jánošík, Potočka, Truchlý, Burov, Šramatý
Branky a asistence: 20. Řípa, 34. Řípa (Hebar, Hladoník), 37. Švančara, 55. Weiss (Makula)

Vyloučení: 2:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

Komentář

Na první gól se ve WERK ARENĚ čekalo až do času 19:27. Dominik Řípa se za brankou Slovanu dostal k puku a bekhendem zasunul k bližší tyči. Stejný hráč pak Ocelářům vystřelil vedení o dva góly, tentokrát po dorážce rány Andreje Hebara.

V závěru druhého dějství se Třinec radoval ještě jednou, přesnou trefou z levé strany síť rozvlnil i Robin Švančara. A na konečných 4:0 z pohledu domácího týmu upravil Matěj Weiss.