Slovan udeřil v závěru

05.08.2023 | Redakce

Dramatickou koncovku měl i sobotní zápas ve WERK ARENĚ mezi Ukrajinou a Slovanem. Za stavu 2:2 rozhodl až gól v čase 57:58 po velké nedisciplinovanosti ukrajinských reprezentantů.

Zápas č. 15  •  so 5.8.2023  •  13:30  •  Online přenos utkání
Ukrajina
2:3
( 1:0, 0:2, 1:1)
Slovan Bratislava
Ukrajina: Koronenko (Chagarovsky) – Stasiuk, Kosarev, Petrov, Koval, Marintsev, Stupnitskyi, Petukhov – Laktionov, Naumenko, Zhovtiak, Panchenko, Chaika, Movchan, Hotsko, Tomanyshyn, Skorokhod, Haponenko, Kuraiev, Chyhyryk
Slovan Bratislava: Henriquez (Hornáček) – Floriš, Požgay, Bereš, Ružanský, Chalmovský, Mišovič, Tomaškovič – Kadlečík, Válek, Stankovien, Trebula, Slovák, Taliga, Vida, Šurlák, Haborák, Ďurišin, Fecko, Jánošík, Potočka, Truchlý, Burov, Šramatý
Branky a asistence: 15. Petukhov (Haponenko, Chaika), 53. Chaika (Kuraiev) – 29. Burov (Stankovien, Kadlečík), 36. Fecko (Jánošík, Truchlý), 58. Floriš (Požgay)

Vyloučení: 1:2. Využití: 8:3. V oslabení: 0:0.